Veelgestelde vragen over affiliate partners

  Volgen

  Heeft u een partnerprogramma?

  Ja, we bieden twee verschillende programma's aan, afhankelijk van uw promotiemethoden. Lees meer informatie over deze opties op onze site https://www.fanatical.com/en/affiliates .

  Samenvattend bieden we een traditioneel partnerprogramma voor websites, blogs, prijsvergelijking of nieuws- /recensiesites via een groot, wereldwijd partnernetwerk genaamd CJ.

  We bieden ook een alternatief programma exclusief voor YouTube-, Twitch-, Discord- of Mixer-kanaaleigenaren. Dit wordt beheerd door een andere externe leverancier genaamd Tapfiliate.

  Meld u aan om deel te nemen aan ons CJ-partnerprogramma: http://fant.cl/affjoin
  Meld u aan om deel te nemen aan ons video /streamer-programma: http://fant.cl/tf

  Als je verder wilt praten, neem dan contact op met het team via partners@fanatical.com .

  Ik heb een e-mail ontvangen over deelname aan uw partnerprogramma, is dit echt?

  Ja, dat betekent dat we graag onze krachten willen bundelen met jou en je kanaal! We hebben collega's die toegewijd zijn aan het uitbreiden van ons team van partners die potentiële partners onderzoeken en u vervolgens benaderen, en u uitnodigen om deel te nemen aan ons partnerprogramma. Neem contact op als je twijfelt - partners@fanatical.com (al het contact dat je ontvangt moet afkomstig zijn van iemand in ons team met een @ fanatical.com e-mailadres).

  Ik ben een aangesloten partner. Kan ik mijn verwijzingslink wijzigen?

  Ja, het systeem stelt uw verwijzingslink standaard in als uw voor- en achternaam.

  Om te wijzigen, log in op https://partners.fanatical.com en bezoek Activa> Geavanceerd> Wijzig uw verwijzingscode permanent.

  Ik ben een affiliate partner, is er Fanatical media assets pack?

  U hebt toegang tot banners via de platforminterface;

  Programma voor kanaaleigenaar: http://partners.fanatical.com
  CJ-partnerprogramma: http://www.cj.com/

  Indien nodig hebt u ook toegang tot logo's en merkrichtlijnen. Houd er rekening mee dat deze items uw affiliate-tracking niet insluiten, maar kunnen worden gebruikt om uw in stream-overlays enz. Op te bouwen.

  Meld u aan om deel te nemen aan ons standaard partnerprogramma: http://fant.cl/affjoin
  Meld u aan om deel te nemen aan ons video /streamer-programma: http://fant.cl/tf

  Als ik een affiliate partner word, ben ik dan exclusief gebonden aan Fanatical?

  Nee helemaal niet. We begrijpen dat je als kanaaleigenaar misschien met verschillende merken wilt werken om je publiek een breed scala aan games en geweldige deals te bieden, daarom dwingen we geen exclusiviteit af en hopen we dat het promoten van Fanatical elke andere activiteit die je doet, kan complimenteren.

  Zijn er minimale vereisten voor volgers /abonnees?

  Momenteel verwelkomen we kanalen van elke omvang in ons partnerprogramma, op voorwaarde dat er een goede match is tussen uw inhoud en ons winkelaanbod.

  Wat wordt er als affiliate partner van mij verwacht of verwacht?

  Er zijn geen minimale activiteitsvereisten of verwachtingen en je behoudt de volledige creatieve controle over je kanaal, omdat je je publiek het beste kent en waar ze het meest van zullen genieten.

  Hoe meer u ons promoot, hoe meer u verdient, maar het is aan u hoe u ervoor kiest om Fanatical aan uw publiek te presenteren en hoe vaak.

  Je hebt via het platform toegang tot verschillende links en banners zodra je je hebt aangemeld en bent goedgekeurd voor het programma, dat je naar eigen inzicht kunt integreren in je kanaal en sociale media.

  Als lid van het partnerprogramma ontvangt u mededelingen van partners over onze aanstaande promoties. Er wordt van u verwacht dat u zich aan het embargo houdt en dat dit niet resulteert in verwijdering uit het partnerprogramma. Deze informatie wordt van tevoren gedeeld om uw activiteit te ondersteunen en te verbeteren, maar promotiedetails mogen niet worden gedeeld totdat de deals daadwerkelijk live gaan om onnodige verwarring of slechte gebruikerservaring voor uw publiek te voorkomen. U kunt zich op elk moment afmelden voor deze berichten, maar als u dat doet, mist u belangrijke updates van het partnerschap.

  Geef ons een seintje als je ondersteuning of begeleiding nodig hebt bij je promotieactiviteit - partners@fanatical.com .

  Hoe kan ik als kanaaleigenaar /maker van inhoud Fanatical promoten bij mijn publiek?

  Je publiek kan je kanaal ondersteunen door games te kopen via je verwijzingslink, dus je verdient commissies. Er zijn veel manieren waarop je Fanatical en onze geweldige deals aan je publiek kunt aanbevelen, waaronder;

  • Voeg uw verwijzingslink toe aan uw videobeschrijving of profielpagina.
  • Maak een speciale video met een bepaalde fanatieke deal, bundel of verkooppromotie
  • Deel uw verwijzingslink via uw sociale kanalen
  • Voeg het Fanatical-logo toe aan je kanaalkop op YouTube
  • Upload uw officiële partner-badge naar uw twitch-profiel
  • Voeg een korte advertentie /vermelding toe aan uw gebruikelijke video /stream
  • Gebruik software zoals Streamlabs, StreamElements enz. Om uw verwijzingslink sporadisch in te voegen tijdens in-stream chats op Twitch /Mixer

  We weten zeker dat u ook veel van uw eigen ideeën heeft en we horen ze graag, dus neem contact met ons op - partners@fanatical.com .

  Krijgen aangesloten partners gratis spelsleutels?

  We bieden wel enkele gratis Steam-sleutels om uw activiteit te ondersteunen voor onze grootste promotiecampagnes of in sommige gevallen wanneer we promotietoewijzingen ontvangen van de ontwikkelaar /uitgever. We nemen contact op met partners en distribueren op basis van interesse in plaats van het onnodig toewijzen van sleutels (dat wil zeggen als je de game al hebt of niet geïnteresseerd bent in dat genre /franchise).

  Waarom wordt mijn verkoop bijgehouden tegen een lagere waarde dan de productprijs die wordt weergegeven op fanatical.com?

  Affiliate-verkopen worden bijgehouden en gerapporteerd in GBP-valuta en exclusief BTW. Als de gebruiker die via uw link heeft gekocht in een ander land is gevestigd en in een andere valuta heeft betaald, kan dit ook leiden tot een verschil in bijgehouden verkoopwaarde; dit komt door regionale prijsvariaties en valutaconversie.

  Ontbrekende verkoop

  Iemand heeft een game gekocht via mijn link, waarom verschijnt de verkoop niet in mijn dashboard?

  Het volgen van partners is gebaseerd op cookies. Daarom moet uw publiek /kijkers alle blokkering van advertenties /cookies blokkeren voordat ze op uw link klikken en ze kopen om ervoor te zorgen dat hun verkoop kan worden herleid tot hun oorsprong op uw kanaal /site.

  Wanneer sales wordt gevolgd, moeten ze worden beoordeeld en goedgekeurd door het Fanatical-team voordat u ze in uw dashboard kunt zien. We voeren dit proces over het algemeen elke 24 uur uit, maar wacht in het weekend langer.

  Neem contact op met het team - partners@fanatical.com als u zich zorgen maakt over gemiste verkopen.

  Links voor het volgen van partners

  De trackinglinkstructuren zijn verschillend afhankelijk van of u lid bent van ons CJ-programma voor traditionele affiliate-websites of ons Tapfiliate-programma voor video- /streamkanalen.

  Voorbeeld van CJ-link: http://www.kqzyfj.com/click-{affiliateID}-13212017 (er zijn een paar verschillende opties voor de linkstructuur beschikbaar op het CJ-netwerk en tal van tools om u te helpen. Bekijk ze hier http: //www.uk.cj.com/publisher/publisher-tools .

  Tapfiliate Link Voorbeeld: https://www.fanatical.com?ref=wearefanatical

  Neem contact op met het team als u hulp nodig heeft bij het bouwen van uw links partners@fanatical.com .

  Wanneer word ik betaald?

  Voor Tapfiliate - Er is een minimale betalingsdrempel van £ 30 GBP en alle betalingen worden aan het begin van elke maand via PayPal gegenereerd

  Neem voor alle vragen met betrekking tot uw CJ-account contact op met het CJ-ondersteuningsteam https://cjcommunity.force.com/s/ .

  Ik ben lid geworden van het Fanatical Discord-kanaal, hoe krijg ik de rol 'Fanatical Affiliates'?

  Zodra je lid bent geworden van de Fanatical Discord, hoef je alleen maar een link naar je stream in het # streams-kanaal te plaatsen met de tag #affiliate

  Heeft u een Stream Team?

  Ja, we hebben een streamteam. De werving hiervoor is momenteel echter gesloten, als de rekrutering voor het team weer opengaat, zullen alle gelieerde ondernemingen worden geïnformeerd en zullen ze de mogelijkheid hebben om te solliciteren. Volg ons op Twitch https://www.twitch.tv/wearefanatical om het streamteam te ondersteunen.

  Was dit artikel nuttig?
  Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 12 van 18

  Wilt u contact met ons opnemen?

  Als u nog steeds contact met ons wilt opnemen, dient u een ondersteuningsverzoek in via de onderstaande knop.